Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Czy wiesz, że ...

Najczęściej wypowiadanym słowem przez Egipcjan do turystów jest „bakszysz”. Oznacza to „podziel się majątkiem”, jak i również „napiwek”. Często jest to również uważane za łapówkę, którą trzeba przekazać, aby uzyskać dostęp do rzeczy, które w opinii turystów powinny być darmowe. Słowo to wywodzi się z islamu, gdzie jest obyczajem dzielenia się pieniędzmi z biednymi. Mają one być przekazywane pod pretekstem drobnej pomocy.

Please publish modules in offcanvas position.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Sprawdź naszą politykę cookies.